KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396293
nr 1539 6293
Lars Carlgren, monogramsignerad, "Bretagne, Landskap. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:08:02
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr